שטיחים הם חלק בלתי נפרד מסביבת המחיה שלנו והם תורמים לאוירה, ולבידוד טמפרטורה וקול. הנה כמה קווים מנחים: בית אינו ממש שלם ללא שטיח. בשטח הסלון, השטיח מגדיר אזורים בחלל ומוסיף צבע ותחושת חום וחמימות, אז נכון שחשוב למקם אותו במקום נראה (ולא מוסתר תחת רהיטים גדולים או במקומות קשים לגישה ותחזוקה), אך יחד עם זאת יש להמנע משטחים עם תנועה מרובה. בפינות אוכל אנחנו ממליצים על שטיחים העומדים בעומסים ותנועה מרובה. בחדר השינה אנו שוהים מספר שעות בלילה ומקווים להשיג שקט ורוגע – מומלץ להציב שטיח בגוונים בהירים שיתרום לאוירה. לגבי חדר ילדים ונוער, פונקציונליות היא שם המשחק. מעל לחשיבות של בחירת הצבעים המתאימים והמגע (שהרי עד גיל מסויים כל הילדים יושבים על הארץ), יש לקחת בחשבון תחזוקה ועמידות ולשקול שטיחים סינטטים הניתנים לכביסה ביתית. לגיל הרך אנו ממליצים על שטיחי כותנה. ולבסוף, מקום העבודה – אנו שוהים שעות רבות במשרד וכיום מקובל להכניס שטיח דקורטיבי (בדרך כלל על רצפות פרקט) על מנת להוסיף לאוירה – גם כאן לפני שמחליטים על הגוון, יש לקחת בחשבון תחזוקה ומידת התנועה במקום.

מגוון שטיחים – לחברתינו היצע רב של שטיחים: שטיחי עור, שטיחי צמר, שטיחי כותנה, שטיחים מסיבים טבעיים ומסיבים מלאכותיים, וכמובן שטיחים פרסיים ואוזבקיים בעבודת יד. השטיחים קיימים במידות רבות (כולל מידות גדולות, וכאלו מקיר לקיר) ובמגוון צורות, ראה דגמים בדף זה.

אנו מוכרים ישירות ללקוחות בשני סניפי הרשת במחלף קסם ובאשדוד, משווקים לחנויות ברחבי הארץ (ראה רשימה כאן), ונותנים מענה לאדריכלים ולקוחות עסקים. נשמח לשוחח ולתת מענה לכל שאלה. אנחנו כאן לשירותכם.