עולם הפרקטים מורכב ממספר אפשרויות, ולכל אחת יתרונות ושימושים, וכמובן הלקוח המתאים לה. פלור דיזיין משווקת, מוכרת ומתקינה מגוון אדיר של פרקטים המחולקים לשלוש קטגוריות מרכזיות. אנו מזמינים אתכם להתקשר אתנו עם כל שאלה – הייעוץ חינם. אנחנו כאן לעזור!

פרקט Aqua-Step – הפרקט הראשון שעמיד ב-100% למים, ואשר בזכותו השילוב בין מים ורצפות פרקט כבר לא מהווה בעיה! בזכות עמידותה של רצפה זו, ותכונותיה הייחודיות היא מתאימה למגוון רחב של שימושים ביתיים ומסחריים, במקרים בהם לא ניתן להתקין פרקט רגיל. אקווה סטפ מחזיק פי 3 יותר משקל מכל פרקט אחר. הוא היחיד שנותן אחריות אקווה סטפ לוגו אמיתית נגד נזקי מים ל- 20 שנה. ניתן להשיג במגוון דוגמאות עץ חמימות ונעימות, בגימורים שונים ועם פנלים תואמים. את Aqua-Step ניתן לנקות במים וסבון ובכך לקבל רצפה נקייה מחיידקים, ועמידה בעובש (אידיאלי לסובלים מאלרגיות). הציפוי עם הצפיפות  הגבוהה והחיבורים המושלמים העמידים בפני מים – מונעים חדירת לכלוך אל הרצפה. מכיון שאין התפשטות של החומר, אין צורך בספי התפשטות. לחץ לפרטים נוספים, לדגמים, ולעבודות.

פרקט למינציה הוא פרקט סינטטי העשוי מלוח  HDF (קרטון דחוס), עליו הדפס, בדרך כלל של עץ ולפעמים גם אבן, ואליו מוצמדת שכבת הגנה. עוביו נע בין 6 מ"מ ל 12 מ"מ, והנפוץ ביותר הוא עובי 8 מ"מ. פרקט עבה יותר אטום יותר לרעשים. לכל פרקט למינציה מספר דרגות המעידות על רמת השחיקה והעמידות; פרקט בעל רמת שחיקה קלה מתאים למקומות עם מעט תנועה, ופרקט בעל רמת השחיקה הגבוהה ביותר מתאים למקומות ציבוריים. מומלץ לבחור בקפידה פרקט בהתאם לשימוש המיועד לו. נוסיף כאן, שפרקט אקווה סטפ עמיד ביותר בהשוואה לפרקט למינציה שעמידותו יורדת עם השחיקה במהלך השנים. לדגמים ועבודות שלנו, לחץ כאן.

פרקט עץ מורכב ממספר שכבות של עץ טבעי. רוב הפרקטים המשווקים בארץ הם תלת שכבתיים. על אף שהשכבות הדבוקות יחד מייצבות את המוצר הסופי, ועוזרות להתפשטות נכונה של הפרקט ומפחיתות את ההרס בשכבה העליונה, הנובע בדרך כלל משינויים בטמפרטורה ולחות, פרקט עץ לא חזק יותר מחומרים אחרים. בדרך כלל השכבות התחתונות עשויות מעץ אורן או ליבנה, והשכבות העליונות עשויות מעץ פורניר (אלון, אגוז, מייפל או מרבאו אדום). המבחר עצום, ומתאים לכל צורך ועיצוב, המחיר לא תמיד זול ותלוי בסוג העץ. לדגמים ועבודות שלנו, לחץ כאן.