לאחר שבחרתם איך ייראו הקירות והרצפה (שטיח מקיר לקיר, או ריצוף מכל סוג), הגעתם למסגרת החדר - הפנלים. מבחינה פונקציונלית, פנלים לרצפה לא רק מוסיפים יופי, אלא הם גם שומרים על הקירות מרטיבות, חבלות וליכלוך, ומבחינה עיצובית, למרות שפנלים לבנים יוצרים חזות נקיה ומגדילים את החלל, בשנים אחרונות יותר ויותר בעלי בתים ובעלי מקצוע (אדריכלים ומעצבי פנים) שמים דגש על הפלנים על מנת להשלים את מראה החדר ולהוסיף לאוירה.
                                          

לצפייה במבחר הפנלים הפולמרים  לחץ כאן

 

עמידות במים - קיימים פנלים מחומרים שונים MDF, פולימרים וריצוף, וחובה להתאים את הפנלים למשטח; כאשר זה יבוא במגע עם מים מרובים פנל פולימר עמיד למים ו- MDF לא מומלץ. לפלור דיזיין מגוון עשיר של פנלים, כולל כאלו מיוחדים העמידים במים.

חיווט - מאחורי הפנלים מבית Aqua Step קיימת מערכת רכיסה מיוחדת ובלתי נראית המאפשרת להסתיר חוטי חשמל ותקשורת - ולכן אנו ממליצים עליהם בחדרים שיש צורך בחיווט.

צבע - פנל בגובה סביר הינו 6 ס"מ, ובגובה פחות - יקנה הפנל מראה עדין ואלגנטי. ביו אתם רוצים פרקט פשוט או אתם רוצים שינוי, פלור דיזיין משווקת מגוון רב של עיצובים לפנלים, עמידים במים - Aqua Step ו MDH, והגוונים עולים על כל דמיון! מכאלו לבנים ונקיים, או תואמים לרצפה, ועד אלו הצבועים באופן מושלם לפי בקשת הלקוח, ותואמים את כל מניפת הצבעים של טמבור ושל נירלט.